1 349 перегляд(ів)

18 Урок: ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ. ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Мета: розширити знання учнів про медичні й оздоровчі заклади, що опікуються охороною здоров’я дітей; виховувати бажання піклуватися про власне здоров’я і вчити за потреби звертатися по допомогу до ме­дичних закладів; ознайомити зі способами надання допомоги людям з особливими потребами; виховувати гуманне ставлення до людей з особливими потребами.

Обладнання: малюнки до теми.

Попередня робота.

П Підготувати малюнки до теми.

□ Записати на дошці вірш із пропущеними словами.

Ключові поняття: охорона здоров’я, медичні й оздоровчі за­клади, люди з особливими потребами, гуманізм, гуманне ставлення.

Хід уроку

І.     Повторення вивченого.

  1. Гра «Так чи ні?».
  • Якщо ви згодні з твердженням, скажіть «Так» – і плес­ніть у долоні.
  • Туберкульоз – інфекційна хвороба. (Так).
  • Збудники туберкульозу – мікобактерії. (Так).
  • Збудники туберкульозу відкрив не Роберт Кох. (Ні).
  • Туберкульоз часто вражає легені. (Так).
  • Бактерії туберкульозу передаються під час спілкування з но­сієм збудника хвороби. (Так).
  • Туберкульозом не можна заразитися через предмети побуту, заражені хворою людиною. (Ні).
  • Щоб запобігти туберкульозу, новонародженим роблять ще­плення. (Так).
Urok 18 (38.1 KiB, 21 downloads)
Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

2 comments for “18 Урок: ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ. ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

  1. IrynaKobets
    03.02.2016 at 12:39

    класно!

  2. Тетяна
    15.02.2016 at 20:12

    цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *