698 перегляд(ів)

Конспект уроку: Конструювання із сірників як різновид сучасного декоративно-ужиткового мистецтва

МЕТА:

Навчальна:

Сформувати знання про конструювання виробів з сірників Ознайомити учнів із технологією виготовлення сіників та їх видами, призначенням та застосуванням, працею робітників, які виготовляють сірнки; сформувати уявлення про процес виготовлення сірників.

Виховна:

Виховувати спостережливість, сприяти вихованню культури праці, працелюбності,почуття відповідальності, самостійності, уважності, допитливості, наполегливості та впевненості у своїх можливостях; формувати почуття прекрасного, екологічно виховувати особистість.

Розвивальна:

Розвивати в учнів працелюбність, творче мислення; охайність, організованість, дисциплінованість; створити умови для розвитку просторового мислення (пам’ять, увагу, уяву) ,розвивати технічний світогляд, естетичний смак, пізнавальну та творчу активність;.

Дидактичні засоби (проектор, мультимедійна дошка або екран, , ноутбук, класна дошка, плакати.)

  • Навчальна програма «Варіативні модулі» 10-11  класи. Нова ред.

[ За заг. ред. В.К. Сидоренка]. –: Копі центр, 2012. 70 с.

  • Обладнання (ручка, зошит, лінійка, олівці);
  • « Критерії оцінювання знань учнів»;

ТИП УРОКУ: формування нових умінь,навичок та знань.

ПЛАН УРОКУ:

  • Організаційна частина 2 хв.
  • Актуалізація опорних знань 3 хв.
  • Мотивація навчальної діяльності 2 хв.
  • Повідомлення теми, мети та завдань уроку 10 хв.
  • Практична робота 20 хв. ;
  • Самостійна практична частина роботи і поточний інструктаж учителя5 хв.
  • Заключна частина уроку 3 хв.;

Хід та зміст заняття

  1. Організаційна частина
  • Перевірка присутності учнів (за журналом, усно);

Слово вчителя: Доброго дня, діти! Прошу чергового назвати відсутніх.

  • Призначення чергових (усно, письмово, за графіком чи інакше);

Скажіть,   будь-ласка,   хто   сьогодні черговий? Спасибі.

Перевірка підготовленості учнів до уроку ( наявність всіх необхідних матеріалів).

Слово вчителя: Приготуйтесь, будь ласка, до уроку. Дістаємо зошити і ручки..

  1. Актуалізація опорних знань
  • Аналіз та перевірка домашнього завдання чи самостійної роботи, виконаної на попередньому занятті;

Слово вчителя: Скажіть, будь ласка, яку тему ви розглядали на попередньому уроці?

Орієнтовна відповідь учнів: ознайомилися з технологією «матчворк»

Перевірка теоретичних знань з теми уроку, які були вивчені на заняттях даного профілю (зміст питань, завдань, форми і методи їх подання, прізвища учнів для опитування);

Слово вчителя:Що таке «матчворк»?

Орієнтовна відповідь: технологія виготовлення виробів із сірників..

  1. Мотивація навчальної діяльності
  • Пояснення значення нової теми для майбутньої діяльності з даного профілю.

  Слово вчителя:Сьогодні ми ознайомимося із видами та призначенням сірників. Показ виробів ( видів робіт), ознайомлення з їх параметрами, на яких будуть відпрацьовуватися нові прийоми (дії, операції) та формувати (закріплювати, поглиблювати ) вміння, навички.

Слово вчителя: Шановні учні, зверніть, будь ласка, увагу, зараз я роздам вам зразки різних виробів із сірників, та інструкційні картки щодо виконання роботи

Icon of Urok (1) Urok (1) (34.6 KiB)
Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *