17 978 перегляд(ів)

Контрольне списування на швидкість (перевірка швидкості письма, культури оформлення роботи, поєднання літер,нахилу, розміру, форми)

Мета: перевірити орфографічну та пунктуаційну грамотність учнів, швидкість письма, культуру оформлення роботи, поєднання літер, нахилу,розміру, форми; розвивати уважність, спостережливість; виховувати охайність.

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Повідомлення теми й мети уроку

ІІІ. Контроль знань. Списування

Орієнтовні тексти для списування

РОЗУМ ДЕЛЬФІНА

Дельфін — найрозумніший представник тваринного світу.

У нього є чого навчитися. Розум людини і тварини залежить відвеличини і ваги мозку. Після людини за розумом одразу ж ідедельфін. Він уміє й говорити. Дельфін — неперевершений плавець.

Величезної швидкості й витривалості в плавбі йому надають силаплавників хвоста і форма тіла.

 

ЯСТРУБ

Сильний, сміливий цей хижий птах — яструб.

А що вже літати вміє, то рівного йому немає. Несеться поміждеревами, ширяє, а проте встигає обминати, об жодне не вдариться.

А в степ навідується під час своїх осінніх мандрівок. З’явитьсяхтозна-звідки, вхопить необережну пташку або й качку на ставку —і зникне невідомо куди. Тільки його й бачили.

 

ЧОМУ ЛЮДИ ХВОРІЮТЬ

Дуже довго люди не знали, що у воді, в повітрі, ґрунті і навітьу роті людини живуть маленькі істоти — мікроби. Вони у багаторазів менші від піщинки.

Діти часто хворіють від переохолодження взимку або від перегрівання влітку на сонці.

Інші хвороби виникають через те, що шкідливі мікроби проникають в організм людини.

Є хвороби брудних рук. Мікроби, що спричиняють їх, потрапляють в організм з їжею, водою, з невимитих рук.

 

РОСЛИНИ НА ВЕСНІ

З кожним весняним днем стає тепліше. Рослини пробуджуютьсявід зимового сну. Крізь торішнє листя пробиваються проліски,ряст, анемони. До появи листя зацвітають верба і ліщина. Це кущі.

А з дерев — вільха. Після вільхи зацвітає осика, потім — тополя.

Інші дерева і кущі вкриваються ніжним зеленим листям, а потімзацвітають.

Щовесни багато беріз гине від ножів і сокир. Їх невміло підрубують, щоб зібрати сік. Він витікає на землю, і дерево гине. Не робицього!

 

ПИСАНКИ

У всьому світі відомі українські писанки. Вони беруть свій початок від давніх вірувань. Відтоді, коли на яйце наносивсь орнамент, це вже було не просте яйце, а свята писанка. Її розписувалитільки у доброму настрої.

Писанка — символ вічного життя, добра і сонця. За технікоювиконання є писанки, які виготовляють за допомогою розігрітоговоску чи писачка. На крапанку віск наносять крапочками. На дряпанці візерунки видряпують.

ІV. Підсумок уроку

— Як ви оцінюєте свою роботу?

— Чи є у ній певні недоліки?

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

1 comment for “Контрольне списування на швидкість (перевірка швидкості письма, культури оформлення роботи, поєднання літер,нахилу, розміру, форми)

  1. VLAD
    14.04.2016 at 14:37

    класс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *