561 перегляд(ів)

Отримано зображення комети Siding Spring від апарату MRO

На сьогоднішній день найважливішою метою NASA є підготовка до польоту на Марс людини. Але, тільки тепер стали розуміти вчені, яку небезпеку несе радіація, яка чатує на учасників настільки ризикованих підприємств.

Такого поведінки Сонця, як сьогодні, не спостерігали вже більше ста років. Сонячний вітер характеризується дуже низькою аномальною щільністю і силою магнітного поля. А це підвищує небезпеку підвищення в космічному просторі рівня радіації.

Співробітник Університету Нью-Гемпшір Nathan Schwadron

До цього, протягом всієї сонячної ери, активність Сонця дотримувалася одинадцятирічного циклу, які змінювалися на періоди затишшя, продолжавшимися від шести до восьми років. Потім наступали роки (2-3) найвищої активності. Але все змінилося з 2006 року: період мінімальної активності триває так довго, як ніколи до цього за історію космічної ери.

Тому, інтенсивність галактичних променів сьогодні, досягла максимуму, ніж у багато разів погіршила ситуацію, пов’язану з випромінюванням. Це для астронавтів, які вирушають у тривалі подорожі, може бути дуже небезпечно.

Дослідні роботи, що проводяться з використанням детектора UNH-led, підтверджують, що в люди можуть зіткнутися з наслідками, пов’язаними з можливістю виникнення онкологічних захворювань, променевої хвороби, ушкодженнями внутрішніх людських органів, в першу чергу, звичайно, серця і мозку.

Екранування корабля дозволяє в цих умовах перебувати в космосі обмежене число днів, оскільки генеруються активні сонячні частинки крізь стандартне екранування проникають дуже легко, чим завдають шкоди біологічним особинам і космічним апаратам.

На фото зображена спалах на Сонці і відповідні їй кількість викидається коронарної маси.

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *