3 126 перегляд(ів)

Перевірна робота про енергію та її збереження

Мета:перевірити вміння учнів застосовувати на практиці знання про енергію та її збереження;розвивати творчі здібності; виховувати бережливе ставлення до навколишньогосередовища.

Хід уроку

  1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
  2. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

— Поясніть значення слова енергозбереження.

— Як потрібно правильно провітрювати приміщення взимку?

— Назвіть способи економії електроенергії й тепла у вашому помешканні.

— Доведіть, що, зберігаючи тепло та електроенергію, ми дбаємо і про природу,і про себе.

— Запропонуйте способи економії тепла та електроенергії для збереженняприроди на нашій планеті.

 

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні на уроці ми перевіримо, чи вмієте ви застосовувати на практицісвої знання про енергію та її збереження.

 

  1. УЗАГАЛЬНЕННЯ, СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ
  2. Поясніть, чому енергію Сонця, вітру й води називають невичерпними джереламиенергії.
  3. Дослідіть: на які види енергії може перетворюватися сонячна енергія?
  4. Розкажіть про нові напрями в добуванні електроенергії. Пофантазуйте і запропонуйтесвої джерела енергії.
  5. Складіть розповідь про те, чому потрібно економно використовувати в побутіелектроенергію, воду, берегти взимку тепло в оселях. Яких правилощадливого використання природних багатств ви плануєте дотримуватиу своєму житті?
  6. Підготуйте творчий проекті «Захисти природу». Продумайте і виготовтеплакат, присвячений енергозбереженню.

 

  1. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

— Що вам запам’яталося найбільше?

— Що вас вразило або здивувало?

— Які знання ви можете використати в щоденному житті?

— Які із них, на вашу думку, стануть вам у пригоді у майбутньому?

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *