395 перегляд(ів)

Підсумок. Узагальнення та систематизація вивченого впродовж року матеріалу. Захист власного проекту (див. домашнє завдання до останнього уроку)

Мета: удосконалювати навички узагальнення та систематизації матеріалу, розвивати зв’язне мовлення та творчу уяву; робота над умінням виступати перед аудиторією, рецензувати роботу товариша, вести дискусію.

Хід уроку

І. Захист проектів з рецензуванням (можлива дискусія)

ІІ. Для учнів низького та середнього рівнів компетентності – письмове завдання

1. Зіставити автора з назвою твору

Й. В. Ґете

О. С. Пушкін

Й. Ф. Шіллер

В. Скотт

Р. Стівенсон

Дж. Свіфт

О. Генрі

А. Конан Дойл

Дж. Олдрідж

М. Шолохов

Р. Кіплінг

О.Твардовський

Г. Белль

Билини про Іллю Муромця

«Піснь про віщого Олега»

«Рукавичка»

Балади про Робін Гуда

«Вільшаний король»

«Тарас Бульба»

«Вересовий мед»

«Айвенго»

«Собака Баскервилів»

«Останній листок»

«Мандри Гуллівера»

«Подорожній, коли ти прийдеш до Спа…»

«Якщо…»

«Доля людини»

«Я був вбитий під Ржевом»

«Останній дюйм» (4 б.)

 

2. Розподілити названі твори за темами

1)«Література проти війни»

2)«Мистецтво бути людиною»

3)«Краса чистих людських взаємин»

4)«Пригоди та фантастика»

5)«Україна та її історія в літературі»

6)«Героїчне минуле в літературі»

7)«Героїчні пісні та балади» (3 б.)

Можна взяти участь в обговоренні і заробити додатковий бал.

ІІІ. Обговорення тематичних
(на основі контрольних робіт та захисту проектів) оцінок

IV. Виставлення семестрових та річних оцінок

V. Завдання на літо: література, теми

Icon of Svin Lit7 (63) Svin Lit7 (63) (7.5 KiB)
Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *