1 086 перегляд(ів)

Позакласний захід: «Астроном і я» 11 клас

Ведучий: сьогодні ми зібралися, щоб зрозуміти, яка цікава наука – астрономія, яке у неї і у нас майбутнє і з’ясувати, що ми знаємо, що потрібно нам знати, щоб вивчати цей цікавий предмет.

1 учень:

У грудні 2007 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 2009 рік «Міжнародним роком астрономії». Резолюцію представила Італія, батьківщина Галілео Галілея. Міжнародний рік астрономії 2009 є ініціативою Міжнародного астрономічного союзу і ЮНЕСКО.

2009 рік став ювілейним для важливої події: першого використання Галілеєм у 1609 році телескопа – винаходу, який розпочав чотирьохсотрічний період дивовижних астрономічних відкриттів.

Міжнародний рік астрономії – це мирна глобальна співпраця з метою дослідження загадок виникнення людства і нашого Всесвіту – тієї загальної спадщини, яка пов’язує всіх громадян Землі. Астрономія – це інтелектуальний розвиток, який триває тисячоліття і проходить через всі межі: географічні, вікові, статеві, расові та культурні, відповідаючи, таким чином, повною мірою статуту ООН. У цьому сенсі астрономія – це класичний приклад того, як наука може сприяти поглибленню міжнародної співпраці і взаємодії.

Концепція МРА-2009 полягає в тому, щоб допомогти громадянам всього світу знов відкрити своє місце у Всесвіті через споглядання краси нічного неба і тим самим заохотити здатність людей робити відкриття і дивуватися. Було б непогано, якби всі люди усвідомили роль астрономії й інших наук в нашому повсякденному житті і зрозуміли, яким чином наукові знання можуть сприяти створенню справедливого і мирного суспільства.

Скачати

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *