1 711 перегляд(ів)

Практична робота 4. Опрацювання зображень створених раніше

Навчальна мета: Перевірити засвоєні знання на практиці.

Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з комп’ютером, самоконтролю, уміння конспектувати.

Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, дисциплінованості, посидючості.

Тип уроку: Комбінований урок.

Обладнання уроку: підручник, робочий зошит, зошит для практичної роботи, проектор, завдання та файли – заготовки для практичної роботи

Структура уроку

  1. Організаційний момент
  2. Етап орієнтації
  3. Етап проектування
  4. Етап навчальної діяльності
  5. Гра
  6. Контрольно-оцінювальний етап
  7. Домашнє завдання

Хід уроку

І. Організаційний момент

Доброго ранку, діти!

Ось дзвінок сигнал нам дав,

Працювати час настав.

Тож і ми часу не гаймо,

Урок скоріше починаймо.

Щоб урок нам розпочати,

Треба всім нам повторяти:

«Я уважний і серйозний,

Хоч іще малого зросту,

Зараз з силами зберусь,

Я нічого не боюсь.

Впевнений, кмітливий я,

Здобути хочу я знання.

Черговий, хто сьогодні відсутній в класі?

Сьогодні ми з вами розглянемо тему: «Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше».

ІІ. Етап орієнтації

Мета сьогоднішнього уроку перевірити ваші практичні навички по роботі з графічним редактором.

ІІІ. Етап проектування

План уроку

  1. Повторення
  2. Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше
  3. Гра
  4. Домашнє завдання
  5. IV.           Етап навчальної діяльності

Повторення

  Рис. 1,2,3,4

  1. V.              Практична робота 3. Опрацювання зображень створених раніше

  1. Ввімкни комп’ютер
  2. Відкрий графічний редактор

Завдання 4. Писанки

Завдання 5. Геометричні фігури

Завдання 6. Матрьошки. Інструкції на ст.158-159

  1. Збережи малюнки у власну папку
  2. Покажи вчителю
  3. Закрий графічний редактор.
  4. Коректно заверши сеанс роботи на комп’ютері

Фізкультхвилинка. В ході роботи виконується двічі

1-2 – всі  пірнають;

3-4 – виринають;

5-6 – на  воді кріпнуть крильця молоді;

7-8 – що  є сили всі до берега поплили;

9-10      – обтрусились  і за парти опустились.

  1. VI.           Логічна гра

Завдання № 1. Розшифруйте за допомогою алфавіту, пронумерованого по порядку.

 

  1. VII.       Контрольно-оцінювальний етап

Сьогодні ми з вами на практиці навчилися застосовувати знання по роботі з графічним редактором.

Учитель оцінює роботу учнів на уроці

  1. VIII.    Домашнє завдання

1. Вивчити терміни

2. Читати § 19

3. Склади список «Що може графічний редактор Paint»

Icon of Urok 24 Urok 24 (489.4 KiB)
Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *