3 364 перегляд(ів)

Розробка уроку з англійської: Молодіжна культура

Мета уроку: Формувати навички вживання нових лексичних одиниць.

Удосконалювати  навички читання  й усного мовлення з опорою на

лексико – граматичні структури.

Розвивати культуру спілкування і мовленнєву ре­акцію учнів.

Виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до

традицій інших народів.

PROCEDURE

 

                           Хід уроку        

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

  1. Уведення  в іншомовне мовлення
  • Впр.1, с.21-прочитати речення та погодитися чи не погодитися з ними
  1. Перевірка домашнього завдання

–          Впр.8, с.20 –виписати речення з герундієм

  1. Подання текстівдля читання
  • Введення нових слів NewVocabulary:c.21
  • Find the following words and expressions in the text and give their English equivalents:

Термін, окремий, віра, з’являтись, розповсюджуватись, покра­щення, розвиток, багатство, духовна цінність, таким чином, безро­біття, звинувачувати, суспільство, рух, впливати, образ, жорстокий, нестача поваги, висновок, незалежний, споживати, можливість, прийняти, давати змогу, висловлювати, мати значення, покоління.

  • Впр.2, с.21-23

Опрацювати слова, виділені курсивом

Прочитати текст та перевірити свої відповіді в завданні 1.

  1. Письмо
  • Впр.3, с.23-заповнити таблицю
  • Впр.4, с.24- вставити слова

Complete the sentences.

When we talk about culture we talk about  _________.

Youth cultures appeared when___________.

After 1950s young people divided into_________who______.

Punks appeared because_______.

In different times all kinds of youth cultures influence______.

Rap isn’t only music today but________.

The main idea of youth cultures is______.

  1.   Розвиток умінь мовлення
  • Впр.5, с.24-обговорити питання в групах
  • Answer the questions.

1)              What do we mean when we say “culture”.

2)      When did “youth culture” appear?

3)      What was the reason of its appearing?

4)      How can you characterize different representatives of youth culture in different times?

5)      What did young people usually try to express?

6)      Did all these movements influence young people in a proper v/ay?

7)      Are youth cultures important? Why?

8)      Do you belong to any of youth cultures?

9)      Why do you like it?

10)   Can you name any bright representatives of it?

 

III Заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання.

–          Впр.6, с.24–підготувати розповідь про одну з молодіжних культур

  1. Підведення підсумків уроку
Icon of Ang 9 6 Ang 9 6 (16.6 KiB)
Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *