388 перегляд(ів)

СТУПЕНІ ПОРІВНЯННЯ. НАПИСАННЯ СКЛАДНИХ ПРИКМЕТНИКІВ

 

Мета уроку:    повторити знання про ступені порівняння прикмет­

ників і прислівників, удосконалити навички доціль­ного їх використання; закріпити знання про складні прикметники та навички їх правопису; розвивати мовленнєву гнучкість; виховувати інтерес до читання.

Внутрішньопредметні зв’язки: морфологія і орфографія, словотвір, морфологія і орфографія, лексика, синтаксис і пунк­туація, твір і орфографія, мова і мовлення.

Міжпредметні зв’язки: мова і література, українська і російська мова.

Тип уроку:      систематизація й узагальнення знань, умінь і на­

вичок.

ПЕРЕБІГ УРОКУ

  1. Організаційний момент
  2. Ознайомлення учнів із темою, завданнями та цілями уроку
  • Актуалізація пізнавальних ресурсів та опорних знань і вмінь учнів

Творче спостереження над мовним матеріалом у висловлюванні

  • Визначте складні слова та ступені порівняння, що зустрілися в тексті. Який зміст передається з їх допомогою? Поясніть пунктуацію.

Відомо, що давньогрецька культура була спрямована на форму­вання досконалої людини, і важлива роль відводилася спорту. Зма­лечку дітей навчали не лише грамоти, музики, а и гімнастики. Най­різноманітніші змагання, найважливіші з-поміж яких Олімпійські ігри, були справжнім святом краси й мужності. Еллінські аристо­крати шанували не лише красу и фізичні можливості тіла, а и їх обов’язкове сполучення з моральними чеснотами (З журналу).

Ukr Mov 9 (18.7 KiB, 0 downloads)
Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *