1 026 перегляд(ів)

Урок 18 Складання та виконання складних алгоритмів з розгалуженням для виконавців у визначеному навчальному середовищі виконання алгоритмів

Тема:    Складання та виконання складних алгоритмів з розгалуженням для виконавців у визначеному навчальному середовищі виконання алгоритмів.

Мета уроку: навчальна: сформувати в учнів поняття складного алгоритму з розгалуженням, ознайомити з прикладами застосування, розглянути блок-схеми; розвивальна: розвивати в учнів логічне та творче мислення, науковий світогляд на основі знань про карту знань; виховна: сприяти вихованню в учнів інформаційної культури, виховувати старанність.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: комп’ютери, інструктивні картки, картки із завданнями.

Шановні відвідувачі сайту Методична скарбничка дані плани-конспекти уроків це авторські роботи вчителів інформатики, які докладають зусиль для того щоб ви могли провести продуктивний та якісний урок. У комплект входять конспекти уроків з ілюстраціями та малюнками.  Вартість робіт виправдовує: ваш час затрачений на пошуки інформації в інтернеті, терпіння, витримку і вечори потрачені на роботу.

Щоб взнати вартість даного комплекту зайдіть в форму замовлення СЮДИ та залиште свої дані (Email, skype)

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *