1 547 перегляд(ів)

Урок 21 Табличний процесор, його призначення. Об’єкти електронної таблиці, їх властивості. Відкривання, перегляд і збереження електронної книги. Навігація по електронній таблиці

Тема:    Табличний процесор, його призначення. Об‘єкти електронної таблиці, їх властивості. Відкривання, перегляд  і збереження електронної книги. Навігація по електронній таблиці.

Мета уроку: навчальна: сформувати в учнів поняття електронної таблиці, табличного процесора та його складових; розвивальна: розвивати в учнів логічне та творче мислення, науковий світогляд на основі знань про електронну таблицю; виховна: сприяти вихованню в учнів інформаційної культури, виховувати старанність.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Шановні відвідувачі сайту Методична скарбничка дані плани-конспекти уроків це авторські роботи вчителів інформатики, які докладають зусиль для того щоб ви могли провести продуктивний та якісний урок. У комплект входять конспекти уроків з ілюстраціями та малюнками.  Вартість робіт виправдовує: ваш час затрачений на пошуки інформації в інтернеті, терпіння, витримку і вечори потрачені на роботу.

Щоб взнати вартість даного комплекту зайдіть в форму замовлення СЮДИ та залиште свої дані (Email, skype)

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *