1 893 перегляд(ів)

Урок 22 Типи даних: число, текст, формула. Уведення даних до комірок: текст, число. Редагування даних таблиці. Копіювання, переміщення й вилучення даних

Тема:    Типи даних: число, текст, формула. Уведення даних до комірок: текст, число. Редагування даних таблиці. Копіювання, переміщення й вилучення даних.

Мета уроку: навчальна: сформувати в учнів поняття типу даних, що вводяться в таблицю, правила введення даних; розвивальна: розвивати в учнів логічне та творче мислення, науковий світогляд на основі знань про електронну таблицю; виховна: сприяти вихованню в учнів інформаційної культури, виховувати старанність.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Шановні відвідувачі сайту Методична скарбничка дані плани-конспекти уроків це авторські роботи вчителів інформатики, які докладають зусиль для того щоб ви могли провести продуктивний та якісний урок. У комплект входять конспекти уроків з ілюстраціями та малюнками.  Вартість робіт виправдовує: ваш час затрачений на пошуки інформації в інтернеті, терпіння, витримку і вечори потрачені на роботу.

Щоб взнати вартість даного комплекту зайдіть в форму замовлення СЮДИ та залиште свої дані (Email, skype)

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *