1 590 перегляд(ів)

Урок 25 Діаграми, їх об’єкти і властивості. Створення та форматування стовпчастих і секторних діаграм у середовищі табличного процесора. Аналіз даних, поданих на діаграмі

Тема:    Діаграми, їх об’єкти і властивості. Створення та форматування стовпчастих і секторних діаграм у середовищі табличного процесора. Аналіз даних, поданих на діаграмі.

Мета уроку: навчальна: сформувати в учнів поняття діаграми їх значення та побудови на основі даних; розвивальна: розвивати в учнів логічне та творче мислення, науковий світогляд на основі знань про електронну таблицю; виховна: сприяти вихованню в учнів інформаційної культури, виховувати старанність.

Тип уроку: засвоєння нових знань

Шановні відвідувачі сайту Методична скарбничка дані плани-конспекти уроків це авторські роботи вчителів інформатики, які докладають зусиль для того щоб ви могли провести продуктивний та якісний урок. У комплект входять конспекти уроків з ілюстраціями та малюнками.  Вартість робіт виправдовує: ваш час затрачений на пошуки інформації в інтернеті, терпіння, витримку і вечори потрачені на роботу.

Скачати комплект уроків

Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *