474 перегляд(ів)

Урок: ЗАЙМЕННИКИ Й КОНТЕКСТ. СИНОНІМІКА ЗАЙМЕННИКОВИХ ФОРМ. ПРАВОПИС ЗАЙМЕННИКІВ

Мета уроку:    повторити й поглибити знання про займенники і їх

роль у тексті, закріпити навички правопису цієї частини мови; розвивати соціокультурні навички; виховувати уважне ставлення до багатств україн­ської мови та культури.

Внутрішньопредметні зв’язки: морфологія і стилістика, морфо-
логія і орфографія, мова і мовлення.

Міжпредметні зв’язки: мова і література.

Тип уроку:      узагальнення і систематизація навчального мате­

ріалу.

ПЕРЕБІГ УРОКУ

  1. Організаційний момент
  2. Ознайомлення учнів з темою, завданнями та цілями уроку
  • Актуалізація опорних знань, умінь і навичок.

Перевірка домашнього завдання, повторення

Спостереження над уживанням займенників на базі тексту — Виразно прочитайте текст. Визначте роль займенників у ньо­му. Перепишіть, поясніть орфограми та пунктограми.

З ім’ям Павла Тичини пов’язана ціла епоха в розвитку україн­ської літератури. Його перші поезії датовано 1910 роком. Цим же роком позначені й передостанні твори Івана Франка, Лесі Укра­їнки, Михайла Коцюбинського — славних продовжувачів шевчен­ківської традиції. їхньою титанічною працею українська літера­тура вийшла на світову арену, завоювала право називатися однією з найбільших літератур світу (В. П’янов).

Ukr Mov 12 (18.7 KiB, 0 downloads)
Скачав конспект! Скачай презентацію-->
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *